O kancelarii

Kancelaria zajmuje się kompleksową doradztwem prawnym na rzecz podmiotów gospodarczych działających w różnych branżach na terenie Polski oraz Europy.


Naszą specjalizacją jest obsługa branży TSL, a także prawo nowych technologii i prawo własności intelektualnej.


Oferujemy także szkolenia z zakresu naszych specjalizacji, które organizujemy we współpracy z praktykami z branży, a także wszechstronne audyty prawne.

Wyróżniają nas praktyczna wiedza, indywidualne podejście do klienta oraz jakość świadczonych usług. Podejmując z nami współpracę zyskują Państwo renomowanego partnera oraz pewność rozwiązania wszelkich problemów prawnych w przyszłości.zespół kancelarii

radca prawny ewa sławińska-ziaja, L.L.M.

Od ponad 8 lat zajmuje się profesjonalną obsługą prawną przedsiębiorstw, w tym w szczególności firm transportowych, startupów technologicznych i sklepów internetowych. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia LL.M. w zakresie międzynarodowego i europejskiego prawa biznesowego na Uniwersytecie Jean Moulin 3 w Lyonie. Posiada Certyfikat Kompetencji Zawodowych.


aplikant radcowski Patrycja szostek

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Interesuje się zagadnieniami z zakresu prawa transportowego, procedury cywilnej oraz prawa spółek handlowych. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała podczas pracy w kancelariach prawnych oraz podczas praktyk, które odbyła we wrocławskich sądach i prokuraturze.

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. W wolnym czasie chętnie analizuje przyczyny, założenia i możliwe skutki stale zmieniającego się prawa. W pracy zawodowej nie boi się wyzwań, ponieważ traktuje je jako możliwość dalszej nauki i rozwoju oraz zdobycia kolejnego doświadczenia.

Aleksandra brzęczek

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada doświadczenie zawodowe zdobyte we wrocławskich i częstochowskich kancelariach prawnych oraz prokuraturze rejonowej we Wrocławiu. Posługuje się językiem angielskim. Prywatnie interesuje się literaturą, sportem oraz zdrowym odżywianiem. 

jakub zioło

 Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwent prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.